Stepi685

Na messengeru mi u jedné konkrétní osoby nejdou vyhledávat zprávy. Nevíte čím by to mohlo být?

Poslední zpráva není nikterak stará – je z dubna 2020 a u starších konverzací mi vyhledávání funguje. Ale když rozkliknu detail osoby, se kterou si píšu, tak každý má pod profilovym obrázkem ikony “profil” a “ztišit”, jen ta osoba tam má jen “profil”. Může se to stát třeba v případě, že daná osoba si konverzaci smazala?

Odpovědi
elkon

Ano. Třeba chce mít klid.