zjentek

Na kterým místě v republice je nejvyšší pravděpodobnost narazit na turisty a cestovatele z jiných zemí?

Už mi šibe z Prajzáků, chtěl bych potkat také i jiné lidi, než jen ČRdelšťany. Klidně na takové místo vyrazím „okukovat“, ať to stojí co to stojí. Děkuji.

Odpovědi
Nassin

V Praze. Co je Japonci na nějakém Prajzákovi!

elkon

Na všech známých místech. Mě turisti nevadí, nevšímám si jich. A přináší nám peníze.

Rokio

Podle mě je to Praha a z malých měst je to město, ve kterém bydlím já.

Ametyst

V Praze. Praha- na tůristy past.

Justin1

V Praze hlavně na letišti, ale myslím, že teď za covidu těch turistů tak moc nebude.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.