Deee

Na kterých mobilech funguje Instagram?

Ano, vím že na Anroidech, mám si teď vybírat mobil ( na Iphone opravdu nemáme ) a já bych chtěla nějaký anroid, právě kvůli třeba téhle věcičce. Jak teda poznám kde je a je funkční a kde není? A nemáte nějaký typ na nějaký levnější mobil s dobrýma funkcema na kterém jde? Díky:)

Odpovědi
mosoj

Tak jsem se musel podívat co to je za sprosté slovo.
Já bych řekl že na všech co mají OS Android.
Doplňuji:
Šuby duby Amérika, deset litrů za mobil ? To bych musel spadnout z třešně.

marek.29

našetřil bych 9,6tis. na iPhone 4 ;)
Doplňuji:
nový z www.apple.cz

Bedy

No levnější mobil s Androidem bude spíš zdroj utrpení – píšu ze zkušeností. Ty levné Androidí mobily opravdu za moc nestojí, brzo se zaflákají a zasekají, navrch hardwarově nejsou moc výkonné a Android nepatří zrovna mezi úsporné systémy, takže bych od toho moc neočekával.
To už si radši kupte iPhone nebo dražší model s Androidem. Našel jsem iPhone 3G za necelých 7000Kč na http://megatel­.cz/product.php?id_pro­duct=332 – koukal jsem na heuréce, že mají celkem dobrý recenze, ikdyž by to mohlo být lepší.

No kdybych měl vypíchnout nějaký solidnější Android telefon za dobrou cenu, zkuste Alcatel OT- 997D nebo ZTE Acqua.
Určitě si nekupujte mobil s Androidem 2.x, ale vyžadujte vždy 4.x (Ice Cream Sandwitch).

Pokud Vám jde hlavně o okamžité rychlé sdílení fotek, tak si radši kupte telefon s Windows Phone, ten už v základu umí sdílet fotky na Facebooku, Twitteru a LinkEdinu. A co se týká úprav, tak není problém s aplikacemi, existují různé alternativy.
Mobil s WIndows Phone je rychlejší, jak mobil s Androidem, protože je úspornější, v základutoho nabízí většinou víc a jeho ovládání je snazší, rychlejší, jasnější.
Z levnějších WIndows Phone telefonů bych mohl doporučit Nokii Lumii 610, z lepších a o něco dražších Nokii Lumii 800.

Ale kdybych měl

anonym

nechte si poradit na lepsitelefon.cz a preferencni stitek LEVNY dejte do uplne te nejdulezitejsi oblasti …:-) ten web vam doporuci nejlepsi levny telefon 🙂 … kdyz jsem to takhle zadal, doporucil mi Sony Xperia Sola za 4500,– nebo Xperia U za 3900,– Kc …
Doplňuji:
Sony Xperia Sola za 4500,– nebo Xperia U za 3900,– Kc