Rokio

Na kterých místech člověk může být opilý?

Podle mě mezi taková místa patří určitě samotná hospoda a rovněž člověk může být opilý u sebe doma, pokud tam bydlí sám. Dále do takových míst patří bary a diskotéky.

poznámka: Mám na mysli „být opilý“, nikoliv být nebezpečný sobě, nebo okolí. Když je člověk pod vlivem alkoholu, není nutné někomu (nebo sobě) nebezpečný.

Jaký je váš názor na tuto problematiku? Kde může být podle vás člověk společensky unavený?

zdroj obrázku: pixabay.com – Free-Photos

Nejlepší odpověď
dubraro

Kdybychom to vzali důsledně, tak asi jenom doma a když jej nikdo nevidí.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… otázka zní špatně: kde nemůže být opilý … vezmi si třeba auto, tam můžeš bejt opilej všude, jen ne za volantem …
… opět nechápu, jak absolvent prestižní školy, majitel zkoušky dospělosti se může ptát na takové triviální otázky … co slušnost, etiketa a rozum, to ti nic neříká ??? … jo, já zapomněl, ty se podle toho neřídíš …

mzm

Asi všude tam, kde to není zakázané.
Tuším, že např. v Chorvatsku nesmí být opilý ani spolujezdec.

ivzez

Podle mne by člověk neměl být opilý nikde,
měl by se dokázat bavit i bez opíjení.