VampGirl

Na kterých částech lidské kostry se dají nejlépe pozorovat pohlavní rozdíly?

Nejlepší odpověď
annas

Hoši mají pravdu, ale přidám ještě něco.
Určení pohlaví lze provést hlavně na základě těchto kostí: lebky, pánve, obtížněji pomocí dlouhých kostí končetin a lopatky.

Další podrobnosti v odkazu:

Zdroj: http://webcache­.googleusercon­tent.com/sear­ch?q=cache:uM5mpy0VRnoJ:z-policejnich-archivu.blog.po­licista.cz/blog/spo­t/50/+Na+kter%C3%A9+%C4%­8D%C3%A1sti+kos­try+se+pozn%C3%A1+roz­d%C3%ADl+mezi+mu%C5%BE­em+a+%C5%BEenou­&cd=4&hl=cs&ct=clnk&gl=cz

Další odpovědi
venkovan

Že by pánev? Už klasik Hrušínský říkal jedné kuchařce, že se mu líbí její pánev (Holka na zabití)

Miroslavst

Jak už naznačil venkovan možná pánev, ale je třeba rozlišovat rodící a nerodící ženu. Tehdy je pánevní kost rozestoupena-drží ji jen vazivo pro lepší možnost porodu. Pokud žena nerodila, tak je to nepoškozené-neroztažené a tudíž nevím.
Pak snad podle počtu žeber, jak je známo ze stvoření světa, ale to je jen má doměnka.