Avatar uživatele
Smackdown

Na kterou atrakci na pouti a z jakého důvodu byste na ni nešli?

Na kterou atrakci byste nešli na pouťi,a z jakého důvodu?

Atrakce a individuální negativa.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 2077 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Mě už žádné pouťové atrakce nelákají ani nezajímají.

Naposled jsem sedla na řetízkový koloteč v mládí, ale bylo mně 3 dny špatně. Od té doby jsem si řekla – už nikdy více.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Taková asi neexistuje. Pamatuji, když jsme s kámošema projeli ve vozíčku „strašidelným domem“ (parádní hňupovina), jak jsme se chechtali při výjezdu ubohé vybavensti – lidé na nás koukali (asi to bylo pro děti, myslím); pozvracel jsem zástup lidí z řetízkového kolotoče (moc jsem to míchal), na autodromu jsem řádil tak usilovně, že se mi podařilo rozbít autíčko, dokonce i na labutích a zvonkové dráze jsem měl různé (zde nezveřejnitelné) excesy.

Neexistuje atrakce na které se (s trochou snahy) nedá „ulovit zážitek“ – prostě je to o invenci.

Jediná škoda je, že lepších (adrenalinových) atrakcí je pomálu, ty u nás obvykle za nic nestojí. Vzpomínám, jak na takovém rotačním sedáku (točil na rameni a navíc kolem vlastní osy) obsluha řídila tak, aby tě o obrátilo xichtem dolů a pak sešup. Celkem nuda, zážitek přišel tepre když ségře v pozici hlavou dolů vypadla peněženka, hbitý divák přiskočil a my z výšky odevzdaně pozorovali, jak s ní hbitě mizí v dáli!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Já nemůžu na horskou dráhu. Vždycky hodím tyčku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Na žádnou. Nechodím na pouťové atrakce. Nemám je rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Na žádnou.
Nechodím na poutě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler to zase překrucuje, dělá se hezčím, ale nemá šanci, aby byl TAK KRÁSNÝ jako Aliendrone! Z horské dráhy Kepler nehází žádnou neškodnou"tyčku", ale parádně ostrou ŠAVLI!!! A na bezpečnost okolí z vysoka dlabe… prej „tyčka“, je to prostě ZLOČINEC!! ;) :D

před 2076 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek