Ester1231

Na kterém německém letišti prodávají „Last Minute“ zájezdy?

Vždycky jsem o tom jen slyšela, že lze v Německu na letišti koupit nějaký super levný last minute zájezd k moři? Na kterém letišti? Je to jen stánek?

Odpovědi
Klaproth

Je to např. v Drážďanech. Je to několik stánků různých cestovek, vzpomínám si pouze na Neckermann, ale je jich tam víc.

Lamalam

Funguje to na všech mezinárodních letištích v Německu, nejenom v Drážďanech. Koupíš si to přímo ve stánku na letišti (stánků je tam mnoho, na malém letišti Leipzig-Halle je jich okolo dvaceti,obvykle mají otevřeno od cca 10:00 do max. 20:00), nebo pohodlněji on-line po internetu – třeba tady: http://www.dresden-airport.de/reisende-und-besucher/online-reisebuero/last-minute.html.