Avatar uživatele
agentpv

Na kterém lahvovém pivu si v současnosti nejvíc pochutnáte ( já už asi na žádném – točené, je točené) ?

Byly dřív ty lahváče lepší, nebo mi už nefungují chuťové pohárky? Mám pocit že je to všechno jalové, bez chuti … dřív mi chutnal Platan, Gambrinus, Braník … a dnes je to všechno eeee

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1280 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Jsem komunitní piják piva. Chutná mi točená Plzeň (v nouzi Krušovice) v mé hospůdce ve společnosti kamarádů. Doma pivo vůbec nepiju, lahváče jsem asi 40 let neměl v ruce (ještě nikdy za celý dlouhý život jsem neochutnal pivo z PETky).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Nezdá se ti, že je to subjektivní pocit? Vidíš, slyšíš, a cítíš s to, co cítíš, jsou jednak emoce, pocity, ale také vůně a chutě. Matematický výraz se řeší pořád stejně, a stejně tak stejně připravený potravinářský produkt – třeba dort, nebo alkoholický nápoj jsou stále stejné, ale ty jsi mezi tím nabyl nové zkušenosti a proto ti ta chuť připadá jiná. Je to stejné, když se po určité době setkáš se známým, kterého jsi dlouho neviděl. A připadá ti, že je to někdo zcela jiný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Točené pivo je vždycky lepší. A nejlepší tankové! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Tak točený bylo vždycky lepší.
A když lahvové, tak https://www.bin­g.com/images/se­arch?q=pilsner+ur­quell&form=HDRSC2&fir­st=1&scenario=I­mageBasicHover

Ale ono u točeného taky záleží na hospodským.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Pro mě je pivo pouze Prazdroj 12. Ostatní jsou patoky. Dokazuje to i jejich cena,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

Zlatý bažant. Pro mne srovnatelné s plzeňským ležákem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek