Rokio

Na kterém druhu matrace spíte, když jdete na kutě?

Já na matraci ze studené pěny.

Nejlepší odpověď
annas

Matrace dosloužila. Koupila jsem si matraci od Dormea. l Reklama v TV. společnost slaví 20 let, takže nabízí matrace se slevou. Opravdu se na matraci dobře leží, je příjemná, ani měkká ani tvrdá. Cenově dostupná.

Další odpovědi
elkon

Na pohodlné.

Drap

Vůbec neuší, co mám za matraci. Zjišťovat to nebudu. Já spím velmi dobře na jakékoli matraci.
Pouze by mne zajímalo, k čemu taková informace může posloužit.

Filip84

Na posteli vzor 85, takže i na matraci vzor 85, logicky. 🙂