Heřman

Na které serveru máte mail.

Seznam, Google, Centrum, Yahoo! nebo někde jinde.
Doplňuji:
Mail mám na google.com (Gmail).

Nejlepší odpověď
honza19hk

seznam

Další odpovědi
martin14

Google, mám ho proto že se mi líbí a navíc sem propojený s YouTube

anonym

Seznam.cz, Atlas.cz, Centrum.cz – mám je pouze na přijimání zpráv. A gmail.com mám i na vlastní odesilání.

KdoSiOdJinud

seznam.cz a gmail.com, ale vše spadá do toho seznamu

anonym

Seznam a Centrum

aramah

Také nám to řekneš?
Tak nějak nevím k čemu ti to bude :)
Doplňuji:
seznam.cz

beer

Mám jich víc, ten první ale byl a je doposud Atlas.

anonym

to je různé, ale nejstarší mám na atlasu (asi od r. ´95)

quentos

Seznam; v letech 2002–2011 to bejval server martinamcbride.net, jenže pak se, jako u většiny americkejch mailovejch poskytovatelů, ukázalo, že stojí za prd

Asari

seznam

jjnovo

outlook.com

Danča84

Na centrumu (nechápu rozdíl v jednotlivých emailech, jen design schránek. A tady mi přijde nejpřehlednější…), jinak kvůli sbazaru a spolužákům mám starý mail na seznamu, ale ten skoro nepoužívám – pošta se mi automaticky přeposílá do centrumácké schránky:-)

RyuzakiKate

Yahoo!

anonym

Na SEZNAMU s " falesnym jmenem " , na CENTRUMU s pravym a na WEB.DE – sluzebni.

  • iv-