Ajkax

Na konlik dnes prijde poslani dopisu ceskou postou …

obalka + postovne, … do kolika gramu to muze byt ? prodavaji se jeste znamky ? kolik a v jake hodnote na to mam nalepis kdyz budu chtit poslat treba jen asi 20 papírků formátu A6

Jak dlouho trva nez to doruci ? kdyz to poslu ted, prijde to zitra do 10:00 ? (v ramci republiky)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Poštovné je 10 Kč a trváto 2–3 dny.

Další odpovědi
Děda Louda

Všechny hledané informace najdeš na stránkách České pošty.

hanulka11

http://www.ces­kaposta.cz/as­sets/nastroje/kom­pletni_cenik.pdf

jaroš

Na normální dopis je známka za deset Kč.Doba rorucení do tří pracovních dnů.

fablen

známky se prodávají občas velmi pěkné – navíc nejen s nominální hodnotou Kč 10,– apod, ale i s písmeny, známka A je po ČR (motiv postaviček ze Čtyřlístku)