Na kolik vyjdou náklady na takovou kavárnu?

Kolik stojí taková kavárna, když bych v tom chtěl podnikat? Tak letem světem.. malá kavárna, nějaké posezení apd.

Nejlepší odpověď
anonym

jen třípákový kávovar + mlýnek, který by se mi líbil do kavárny, stojí 300tis. nábytek, nádobí atd. každopádně technologie není problém do pronájmu s tím, že se pak odebírá množství kávy za domluvenou cenu

Další odpovědi
Danina65

Ale ona opravdu je to otázka velmi všeobecná.První věc stavět, pronajímat, provozovat.Druhá věc kde?Ceny v Pze a v Horních Kotěhůlkách se liší.Pro koho bude?Študáci a umělci nebo občané movití.
Odpověď by ale určitě zněla : Vysoké.

Mimozemšťan

Kávovar za tisícovku, nádobí ze sklepa, v přízemí zvětšit okno aby to vypadalo na provozovnu…pivo čerstvý přímo z flašky

  • nestojí nic, páč žádnej nájem nemusíš platit
  • je dost hloupých, který tam budou chodit

Lumpajzz

Člověk taky nesmí zapomenout na vybavení takový kavárny, nás to vyšlo na 500 000 Kč kávovar, vybavení, například nábytek jsme nakoupili tady http://www.vaz­da.cz/sortimen­t/nabytek-pro-restaurace/

annas

Ad MrLuke189,

vaše otázka je opravdu nepřesná, nekonkrétní atd. Měl byste se zamyslet nad formulací a neurážet jiné.

Drap

Nepřipadám si ani zakomplexovaný a možná tě udiví, že se cítím celkem spokojený. Jen se dívám na věci kolem sebe reálně. Možná by neuškodilo , vždy se předem zamyslet na co a jak se ptáš ?