Kryšpín

Na kolik vyjde úprava foto obličeje u firmy Tage App pro zestárnění?

Celebrity a lepšo lidi si nechávají u ruské firmy Wire Lees upravovat foto jak budou v budoucnu vypadat. Je to moudré poskytnou jim veškerá data, fota z mobilů, telefonní čísla narození a pod. tato firma má z bezpečnostní službou dohodu, že je povinna některé informace jim poskytovat.

Nejlepší odpověď
marci1

Máš na mysli aplikaci „FaceApp“?
https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/americ­ky-senator-zada-fbi-o-zasah-proti-ruske-aplikaci-facea/r~a67bd456­a93211e9970a0cc47ab5f122/

Další odpovědi
anonym

Nemyslím si že je nutné pro něco takového poskytovat jakékoliv osobní údaje, ty nejsou pro takový odhad nezbytné. Aplikace FaceApp vám takové „zestárnění“ vygeneruje na počkání pomocí neuronové sítě jen na základě vaší aktuální fotografie. Používá k tomu neurnonovou síť která se na desítkách tisících případů učila jak se různé typy obličejů mění v čase (na základě skutečných fotografií před a po) a teprve na základě tohoto treningu a této znalosti nyní umí odhadnout vývoj u kterékoliv fotografie které ji předhodíte s tím, že zohlední veškerá dříve naučená data, najde podobnosti vaší tváře s jinými skutečnými u kterých vývoj stárnutí už zná a připodobňuje, hledá obdobné vzorce, obdobné proporce, různé nápovědy například v podobě různých poruch pigmentace jejichž další vývoj umí také v některých případech správně odhadnout. Je to aplikace FaceApp a nestojí to nic, rozhodně nemusíte nikam posílat osobní údaje, tím méně do ruska 🙂 … https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=i­o.faceapp&hl=cs

A pozor na toto https://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/bezpecnost/511031-podvody-s-aplikaci-faceapp-se-mnozi-a-bude-hur.html .. dejte si pozor na to abyste aplikace skutečně stahovali z oficiálních zdrojů, tedy google play katalogu a podobně, rozhodně ne pokoutně na internetu a vždy si zkontrolujte výrobce a recenze uživatelů.

nyjono

Nejspíš by ti na toto odpověděla ta firma.
Nebo si myslíš, že běžný uživatel Odpovědí si nechává upravovat obličej u firmy v Rusku?

Kryšpín

Marci1 děkuji, 80 milionů moudrých na to skočilo