mojitek

Na kolik vyjde krabička ubalených cigaret ?

Ahoj,chtěl jsem se zeptat,na kolik asi vyjde krabička cigaret/nebo 1 cigareta,pokud se ubalí z kvalitního tabáku jako ja např. Drum,Javansen J. atd? Díky předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Kupuji si 150 gr červeného tabáku 66-Original, což je dost kvalitní a chutný tabák. Stojí 430 Kč + dutinky „66“ 250 kusů za 30 Kč.
Ubalím z toho 12 krabiček. Krabička mě vyjde na 38 Kč.

Chce to vyzkoušet, který tabák ti chutná a jestli se ti vyplatí menší nebo větší balení. Podle toho, zda chceš pouze cigarety balit či si k tomu přikupovat klasické cigarety.

Já si nejdříve poctivě zapisovala, kolik cigaret jsem z jak velkého množství tabáku ubalila.

Je pro práce na nic, otrava a ztráta času. Ale proč utrácet za cigarety koupené ty nekřesťanské peníze?

mojitek

Dkuju. Jj,ten Route 66 vídám v trafikách.Jinak kouřím Bensonky,což je opravdu dobrý a kvalitní tabák. Koupil jsem si ještě el.cigaretu,tak to chci takhle kombinovat. PS: máš na to baličku ,nebo je to baleno Made in pusinka50 ?

pusinka50

Nekouřím cigarety bez filtru. Kupuji dutinky a koupila jsem před rokem tu nejlevnější baličku v prodejně Tabáku za 86 Kč. Zkoušela jsem ji původně u kamaráda a koupila si ji taky. Později jsem si ještě koupila baličku dražší, se zakulaceným předkem a odložila jsem ji a nepoužívám ji, vůbec mi to s ní nejde. Prohlídni si obrázek na linku. Tahle je nejlepší. Ale mají ji jen v některých prodejnách Tabáku, možná proto, že je nejlevnější (a nejlepší). Tak záleží na tobě, jestli připlatit za poštovné z internetu nebo ji shánět.:-)
http://www.ta­bakshop.cz/p19961-plnicka-dutinek-aska-plastova

mojitek

to máš pravdu,taky mám často zkušenost ,že to dražší nemusí být logicky „lepší“. Ony se prodávají i papírky a filtr zvlášť krom třeba dutinek rovnou s filtrem.Tahle balička je přímo pro ty dutinky s filtrem,že?