Avatar uživatele
mojitek

Na kolik vyjde krabička ubalených cigaret ?

Ahoj,chtěl jsem se zeptat,na kolik asi vyjde krabička cigaret/nebo 1 cigareta,pokud se ubalí z kvalitního tabáku jako ja např. Drum,Javansen J. atd? Díky předem za odpověď.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, Luxx, zzzlatokopka, anonym před 3238 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Kupuji si 150 gr červeného tabáku 66-Original, což je dost kvalitní a chutný tabák. Stojí 430 Kč + dutinky „66“ 250 kusů za 30 Kč.
Ubalím z toho 12 krabiček. Krabička mě vyjde na 38 Kč.

Chce to vyzkoušet, který tabák ti chutná a jestli se ti vyplatí menší nebo větší balení. Podle toho, zda chceš pouze cigarety balit či si k tomu přikupovat klasické cigarety.

Já si nejdříve poctivě zapisovala, kolik cigaret jsem z jak velkého množství tabáku ubalila.

Je pro práce na nic, otrava a ztráta času. Ale proč utrácet za cigarety koupené ty nekřesťanské peníze?

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Dkuju. Jj,ten Route 66 vídám v trafikách.Jinak kouřím Bensonky,což je opravdu dobrý a kvalitní tabák. Koupil jsem si ještě el.cigaretu,tak to chci takhle kombinovat. PS: máš na to baličku ,nebo je to baleno Made in pusinka50 ?

před 3238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pusinka50

Nekouřím cigarety bez filtru. Kupuji dutinky a koupila jsem před rokem tu nejlevnější baličku v prodejně Tabáku za 86 Kč. Zkoušela jsem ji původně u kamaráda a koupila si ji taky. Později jsem si ještě koupila baličku dražší, se zakulaceným předkem a odložila jsem ji a nepoužívám ji, vůbec mi to s ní nejde. Prohlídni si obrázek na linku. Tahle je nejlepší. Ale mají ji jen v některých prodejnách Tabáku, možná proto, že je nejlevnější (a nejlepší). Tak záleží na tobě, jestli připlatit za poštovné z internetu nebo ji shánět.:-)
http://www.ta­bakshop.cz/p19961-plnicka-dutinek-aska-plastova

před 3238 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mojitek

to máš pravdu,taky mám často zkušenost ,že to dražší nemusí být logicky „lepší“. Ony se prodávají i papírky a filtr zvlášť krom třeba dutinek rovnou s filtrem.Tahle balička je přímo pro ty dutinky s filtrem,že?

před 3237 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek