Zlatý

Na kolik vás průměrně přijde jedna lyžařská sezóna?

... ještě než mě vyzvete, abych odpověděl taky, tak mě na nic – lyžovat neumím a nehodlám se to ani učit, rovnalo by se to dobrovolnému lámání hnátů. Spíš abych věděl, kolik ročně ušetřím...

Odpovědi:

Zlatý

Moc tomu už taky nedám. Pokud jsou dobré podmínky, tak něco v okolí na běžkách. Vybavení mám, takže náklady velmi nízké. Pokud potřebuji dál, tak na vlak mám slevu.
Dcera se s rodinou tomu věnuje více, takže tam se jedná o desetitisíce. 1 - 2 x za rok Alpy cca týden, Asi 21x - 3x za rok Jeseníky na víkend, nebo prodloužený víkend a občas něco v okolí. Nedokáži dost dobře odhadnout ale myslím, že 50 tisíc nestačí

Zlatý

Mě se to rovněž netýká.

Ale známá - ona a 2 děti - 1 den jen lyžování - vleky na skipasy Kč 1100 + parkování auta, jídlo a spotřebu paliva nepočítám. Jde o Červenohorské sedlo.

Vybavení už mají z minulosti. Děti rostou, takže ještě letos "přežijí" v starším oblečení.

Pokročilý

Na 0 korun.

Zlatý

Tak to vím úplně přesně, žabáku. Vedu si totiž přesnou evidenci, ve které zohledňuji všechny položky, byť by to mělo být třeba i cena za vypí jednoho horkého čaje na svahu.
Nebudu tě tedy dál napínat a sdělím ti mou odpověď. Je to přesně (zaokrouhleno na celé koruny) 0,-Kč. :D
Jsme na tom totiž úplně stejně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 361
Zlatý annas 195
Zlatý marci1 194
Zlatý Kepler 148
Zlatý gecco 146
Zlatý hanulka11 135
Zlatý Alesh 114
Zlatý mosoj 114
Zlatý Lamalam 111
Zlatý quentos 102

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.