quentos

Na kolik vás průměrně přijde jedna lyžařská sezóna?

… ještě než mě vyzvete, abych odpověděl taky, tak mě na nic – lyžovat neumím a nehodlám se to ani učit, rovnalo by se to dobrovolnému lámání hnátů. Spíš abych věděl, kolik ročně ušetřím…

Odpovědi
Drap

Moc tomu už taky nedám. Pokud jsou dobré podmínky, tak něco v okolí na běžkách. Vybavení mám, takže náklady velmi nízké. Pokud potřebuji dál, tak na vlak mám slevu.
Dcera se s rodinou tomu věnuje více, takže tam se jedná o desetitisíce. 1 – 2 x za rok Alpy cca týden, Asi 21× – 3× za rok Jeseníky na víkend, nebo prodloužený víkend a občas něco v okolí. Nedokáži dost dobře odhadnout ale myslím, že 50 tisíc nestačí

annas

Mě se to rovněž netýká.

Ale známá – ona a 2 děti – 1 den jen lyžování – vleky na skipasy Kč 1100 + parkování auta, jídlo a spotřebu paliva nepočítám. Jde o Červenohorské se­dlo.

Vybavení už mají z minulosti. Děti rostou, takže ještě letos „přežijí“ v starším oblečení.

peterd108

Na 0 korun.

JájsemRaibek

Tak to vím úplně přesně, žabáku. Vedu si totiž přesnou evidenci, ve které zohledňuji všechny položky, byť by to mělo být třeba i cena za vypí jednoho horkého čaje na svahu.
Nebudu tě tedy dál napínat a sdělím ti mou odpověď. Je to přesně (zaokrouhleno na celé koruny) 0,–Kč. :D
Jsme na tom totiž úplně stejně.