quentos

Na kolik průpisů lze zhruba použít jeden kopírák, než se opotřebuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Otázkou je, jak moc opotřebuje. Běžně se kopíráky používaly asi tak 5 – 10 krát.

Další odpovědi
terry

Záleží na tom, jaký kopírák to je, jak hodně tlačíš na propisku a jak hodně kvalitní chceš průpis. Tedy co se týče ručního psaní.
Používám stále klasický kopírák na dod.listy.
Já to tedy nepočítám, když vidím, že je průpis špatně čitelný, kop. vyměním.
Ale 20* asi jo.
Nasadil jsi mi trochu brouka do hlavy. Šoupnu tam new a budu dělat čárky :).