Na kolik přijde horkovzdušná pistole?

S nástavci.

Odpovědi
Miroslavst

Pistoli jsem koupil kolem tří stovek a nástavce nové na burze za desetikačku. Takže za 310Kč.

hanulka11

byl to ježíšek předloni pro manžela stála 1400kč docela je s ní spokojen
pro porovnání zde -
http://horkovzdusne-pistole.heureka.cz/

venkovan

Lepší by bylo si prohlédnout internetové obchody s nářadím. Předtím si říci co musí tato pistole splňovat, co s ní budu dělat, jak často používat a kolik mám peněz k dispozici. Dobrá horkovzdušná pistole může přijít na několik tisíc Kč. Dle mne by měla mít několik stupňů volby množství vzduchu, možnost volby teploty (např.: od 50°C – přes 600°C) a automatickou regulaci nastavené teploty s tím, že by někde mělo být viditelné na jakou teplotu je pistole nastavena.
Ještě bych přihlédl k dostupnosti servisu a třeba bych si řekl, že to nejlevnější a to nejdražší si nekoupím a vyberu ten výrobek, který mi pokryje základní konfort při nejčastější práci.