Na kolik decibel si pouštíte hudbu, než na Vás sousedi bouchají koštětem na zeď nebo volají Policii či dokonce URNu?

Nejlepší odpověď
led

Susedia nemusia búchať.
Jestvujú predsa aj sluchátka. Ak sa niekto samoohlušuje a neruší pritom ostatných, je to jeho problém (pokiaľ to nie je dieťa, zaňho a jeho zdravie zodpovedajú rodičia)

Další odpovědi
ten který je

Hudbu si vychutnávám většinou ve sluchátkách.Je to kvalitnější poslech.

MacChill

Promiňa ale neměřím to

lexx

žádná norma neexistuje, od 06:00 do 22:00 hod. můžete v bytě sekerou štípat dříví, je to spíš o ohleduplnosti vůčí ostatním co mají třeba po noční směně nebo malé děcko doma