zjentek

Na kolik (cca) mě vyjdou tři profesionální bodyguardi ročně?

24. hodinové denní směny s ubytováním (jídlo, hygiena, relax, vybavení šatníků)+ osobní mistr bojových umění, kerej by je tréninkem denně učil morálce.

Nejlepší odpověď
Drap

Cca 2 miliony. Počítej ale o něco více na další výdaje jako je zdravotní a sociální pojištění a podobně.

Další odpovědi
gecco

Jestli dobře chápu, někdo vyhrožuje Fanynce…
😉
Pokud jde o tři strážníčky na hlídání objektu 7/24 – není to až tak drahé, doporučuju nějakou externí agenturu, která ti strážníčky pronajme; počítej tak 1,5 – 2 mio Kč ročně.
😉
Máš-li ale na mysli opravdu „bodyguardy“ a nějakou sofistikovanější ochranku, vůbec se nezaobírej myšlenkou na to, abys je nějak řídit (vyjma určením chráněné osoby) nebo určoval režim a to, co budou mít na sobě…
A tu sumu si vynásob tak 15… Samozřejmě k tomu nějaké náklady na pořízaní a udržování elektronické ochrany…
___
BTW – pokud bys uvažoval opravdu o „špičce“, tak si tu základní sumu vynásob – no, raději ti ani nebudu říkat kolika…
😉

gecco

Drape – si z levnýho kraja…
😉