zjentek

na kolik °C musí vystoupat teplota, abyste odložili(y) jégrovky?

Nejlepší odpověď
marci1

A na kolik musí klesnout, aby jsi šel ven v jégrovkých bez kalhot ? To jsou vzpomínky, což ? 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-se-vam-stalo-to-co-mne
Doplňuji:
Omluva : „jégrovkách“. 🙂

Další odpovědi
gecco

Jégrovky nosím jen při zvláštních příležitostech – a záleží nejen na teplotě, ale i délce expozice chladnému povětří…
Letos jsem je ještě neoblík…
😉

zzzlatokopka

No a to jako budeš chodit v trenýrkách?

Dej bacha, ať tě nezavřou za potulku, exhibicionisto:-o))))))))

Pepa25

Jégrovky nosím jen za větších mrazů, nebo když mám být někde delší dobu. Teď v předjaří to člověk cítí jinak než na podzim (nosím čepici i při teplotě, při které jsem ji na začátku zimy nenosil), ale zimní boty už jsem odložil a jégrovky (snad) už vůbec nehrozí …

jáára

eště ne

dudu

Pro mne zima začíná, pokud teploty klesnou pod mínus deset. Do té doby se teple neoblékám, nonosím rukavice ani čepici. Letos u nás vlastně zima nebyla.

anonym

Zapařené knedle?
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=oI2NiKAO­UGU

anonym

Už zese valíš ty svoje dementní pecky?

zjentek

trumfnout mě můžou už jen dementní kule ..ale to bys musel otevřít svůj profil

anonym

Ale já se s tebou srovnávat nehodlám?!

zjentek

škoda ..trumfnul bys ;q