ten který je

Na koho je zaměřen projekt Edison?

Je zaměřen pouze na české žáky nebo i obráceně – tedy na žáky ze zahraničí?Kdo tento projekt financuje?Díky.

Odpovědi
Kepler

Projekt Edison je projektem společnosti AIESEC, což je mezinárodní studentská organizace, která zprostředkovává praxi studentům formou zahraniční stáže nebo členstvím v organizaci. Má záštitu MŠMT.
http://www.zslas­tuvkova.cz/pro­jekt-edison

ivzez

Nevím, na koho je projekt zaměřen, ani kdo jej financuje.

Podle mne ale projekt není důvěryhodný, protože se
na svém webu honosí záštitou MŠMT, kterou už nemá…

gecco

Keplere – ten projekt už dávno podporu MŠMT nemá…
Navíc je nejasné, kdo projekt prostřednictvím AIESEC financuje a propaguje/pro­sazuje.
😉

Kepler

Hmmm, tak jsem narazil na starou informaci, dík.