Avatar uživatele
hippeace

Na klávesnici pod F1 – F2 … máme písmenka ěščřžýáíé ale fungují jen na internetu ve writeru mi to píše čísla

jak to nastavit aby mi to psalo ěščřžýáíé i ve writeru?
Doplňuji:
mám nastavenou šeskou klavesnici

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, anonym před 4576 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Zkuste zmacknout pravy alt a shift – zmeni vam to klavesnici z anglicke na ceskou.

Pokud by vam to nahodou nefungovalo – ve W7: „Ovladaci panely/Oblast a jazyk – Klavesnice a jazyky – Zmenit klavesnici.“
Kliknete na „Pridat“ a pridate ceskou. Ale vzhledem k tomu, ze vam to jede na internetu, si myslim, ze to nebudete potrebovat, ze ceskou klavesnici nastavenou mate – obcasne programy ji ale prepinaji zpet na anglickou, proto zkuste onen shift+alt.


Doplnena: to predpokladam, ze mate. Ale mate ji nastavenou, i kdyz se vam spusti program? Zkusila jste ten alt+shift?
Doplňuji:
Děda Louna: hm, chudaku mamce se smeju, kdyz neumi rozlisit mezi levou a pravou, kdyz naviguje v aute a sam to neumim na klavesnici. Samozrejme, ze levy, dekuju za opraveni.

Upravil/a: chudst

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Dovolím si opravit chudstovu odpověď:
K popsanému přepínání klávesnice je potřeba užít klávesové zkratky Levý Alt + Shift.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek