Kris

Na jizvy vepřové sádlo?Skutečně pomáhá?

Dozvěděla jsem se od jedné moudré paní,že vepřové sádlo lečí jizvy např:po akné či popáleniny.Máte s tím někdo zkušenosti?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nevím jestli léčí akné a popáleniny ale manžel po operaci srdce si potíral jizvu sádlem .Samozřejmě vyškvařeným doma a bez soli a pěkně a brzy se mu jizva zahojila

Další odpovědi
Mili @

Pomáhá, já jsem si mazala jizvu po operaci plic a myslím, že to pomohlo!

Terryle

Jo, prý jo. Kamarádka si sádlem mazala jizvu po slepáku a zahojila se jí tak nádherně, že ani několik doktorů na chirurgický ambulanci nepoznalo, že už slepák nemá…

quentos

jo, je to tak. Taky jsem měl jizvu na hlavě po operaci, vypadala prej děsivě; sádlo hojení urychlilo.

elektrikář

Mojí mámně to doporučil lékař po operaci žlučníku. Řekl jí že stejně základ většiny léčivých mastí je sádlo.

zmimi

Sádlo nebo i olivový olej jsou dobré na jizvy,ale na popáleninu bych to radši nepoužívala.