zjentek

Na jakým principu pracuje suchý šampón? Myje vlasy bez vody?

A pokud ano, myje i hlavu?

Nejlepší odpověď
seraphico

Vlasy nemyje, pouze je odmašťuje, a proto jej nelze nahradit za klasický šampón, který vlasy skutečně umyje.

Další odpovědi
annas

Víc se dovíte v odkazu,.

10 překvapivých způsobů, jak používat suchý šampon.

Nemyje hlavu, zbaví vlasy mastnoty a prodlouží dobu mezi mytím. Ale všimla jsem sil známé, že po použití tohoto šamponu jí byly vidět ve vlasech zbytky. Možná šampon špatně vyčesala,l

Civam.cz/tipy/10-prekvapivych-zpusobu–jak-pouzivat-suchy-sampon/