vvaasseekk

Na jakým místě by měl stát stánek s cukrovou vatou ?

Na jakým místě ve městě s shruba 10000 obyvateli by měl stát stánek s cukrovou vatou ? (Ptám se proto že mě jako nevhodnější místo přijde letí koupaliště, ale dost lidí si to nemyslí)

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě na tom , kde prochází nejvíc lidí pokud možno s dětmi.

Další odpovědi
hanulka11

u nás je u Kauflandu a mají stále frontu

na koupališti maj lidi jiný starosti než se ulepit vatou

chudst

U obchodnich domu, pri nejake aktualni atrakci, na namesti (mate-li tam plno lidi) anebo ano, i na koupalistich.

tatanka

Pouze názor, koupaliště vcelku dobrá volba, ale vosy, včely a následně takové nervy, že tam možná při úprku necháte i tržbu. To nemluvím či nepíši o vrtkavosti počasí.