Na jakým jídle ujíždíte?

Myslím tím,co máte nejraději,já třeba tatarák,biftek,kus masa a k tomu zeleninku,díky za příspěvky

Nejlepší odpověď
anonym

Maso…
V podstatě livobolné – od pstruha po bejka, pečené, grilované, vařené, syrové.
Jak píšeš – „kus masa a k tomu zelenina“.
Např. dneska jsem posnídal tlačenku s octem a cibulí (a vynikajícím chlebem), k obědu bude biftek (rib eye – z vysokého roštěnce), jako příloha mango, k večeři si dělám dušenou kližku na houbách a víně, ´přikusovat´ budu asi okurkový salát. Kližka už začíná vonět…
😉

Další odpovědi
marci1

Biftek, roštěnka, hovězí na houbách, kuře na zelí ap. 🙂

Akzeret

Těstoviny na jakýkoli způsob a sýry :)

pája139

Těstoviny s různým sýrem, zeleninové saláty jako třeba šopský.

da ny

Na polévkách – bramboračce, české číně, – prostě maso a zelenina s pochutinami + rýže
dříve a nyní jen občas na „žouželi“ nehodící se do žaludku (což už se mne netýká) = na smažáku s tatarkou :)))
Hlavně na rajské omáčce, koprovce, kulajdě, houbách, topinkách, kysané smetaně natur, na jahodách, třešních, rajčatech, melounech, červených grepech…
Ryby moc nemusím a maso mám raději řádně tepelně zpracované :)
Sákriš, jdu si oloupat grep a ohřát Aintopf – co dům dal, bez zelí, které už nesmím…

anonym

Ujíždím na všech typech guláše (ať je z jakéhokoliv masa).Zrovna tak mám rád i segedinský guláš..takže guláš a šest až osm knedlíků, to je moje.

Dane

zeleninová obloha, ryba, brambory

Nevíteto?

Na bramborách a na sladkym 🙂

zjentek

různý smoothie, ale jenom s chlorofylem ..celej život vlastně jenom piju :o

tencosepta

Čerstvá zelňačka.

Nazdar Bazar

Pizza Italia. Když si objednávám pizzu vždy si vyberu tuhle.

abendsbrot23

pizza s čímkoliv :)

arygnoc

všetko dobré.

jediné, čo fakt nezjem, sú pľúcka na smotane (plíčky na smetaně) – pripadá mi, akoby to už raz niekto jedol.

:-Q