barunka4202

Na kterých středních školách se využívá kreslení?

Módní návrhářka…

Nejlepší odpověď
kapka

Asistent zubniho technika. Na prijimackach se kresli a tvaruje. :)

Další odpovědi
Kepler

Co takhle SŠ umělecko-průmyslová čili UMPRUM? Dneska se to už asi nazývá jinak, ale stačí pohledat v nabídkách škol. Můžeš hledat i pod slovem design.

štamgast

Těch je… Třeba umělecká, že by?

Dochy

Já byl na elektro a bez kreslení to také nešlo (technické kreslení 😉

Rokio

Třeba na umělecké střední škole.

gecco

Běž se učit kosmetičkou toaletních mís – ani při korekci neumíš položit otázku tak, aby bylo zřejmé, na co se ptáš!!!