Nik92

na jakých stránkách mohu najít díla v mluvené formě?

Doplňuji:
myslím tím namluvené knihy a na stránce www.mluveneslo­vo.chaves.cz se vubec teda nevyznam

Nejlepší odpověď
chudst

Napriklad zde: http://mluvenes­lovo.chaves.cz/ (Nevim sice, co temi „dily“ myslite, ale je to asi nejlepsi stranka na mluvene knizky, co znam.)
Doplňuji:
Omlouvam se, ale primo se mi tu vybizi: „Tak to mate blby“ :) Ta stranka je delana jako kazda jina, mate tam i vyhledavani, nevim, co byste jeste chtela. Registrujte se tam a na hlavni strance mate primo hlavni sekce: audioknihy, povidky, rozhlasove dokumenty (…)

Další odpovědi
Margaery

Jako alternativu výše zmíněného bych snad ještě poukázal na www.uloz.to, kde lze mnohá literární díla v mluvené podobě také sehnat. A ano, forum nebývá občasným PC uživatelům moc přehledné, tak snad na tom s uloz.to budete lépe 🙂

led

Na podobnej otázke máte moju odpoveď
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-na-internetu-najdu-ctene-knihy-zajimaly-by-me-treba-biblicke-pribehy
ak vám to nestačí, napíšte mi.