DusanOrlik

Na jakých stránkách mám hledat práci?

Zdravím,moje mamka by si chtěla najít práci,ale nevíme na jaké stránce (kromě www.prace.cz) prosím poraďte.díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

jobdnes.cz
mpsv.cz
profesia.cz
monster.cz
jobs.cz
hledampraci.cz
prace.cz
spravnykrok.cz
jobpilot.cz
hledampraci.cz
atd.

Některé nabídky se na různých serverech kryjí. Jinak stačí stránky vyhledat třeba přes google po zadaní dotazu např.: "hledám práci, nabídky práce apod.

Další odpovědi
pekynka

Stránky Úřadu práce ve Tvém okrese či kraji.

mirlin

DusanOrlik,já mám založený svůj profil na
SUPERKARIERA,je to sice 100% vypracovaný,ale zatím nemám žádnou kloudnou odezvu.Je to samý přihlouplý OSVČ.
Přeji hodně úspěchů.mirlin

http://www.su­perkariera.cz/prih­laseni

atriplex

Některé firmy zveřejňují volná místa i na svých stránkách. Doporučuji proto kouknout na stránky firem ve vašem okolí.

sanskrybastr

A odkud jste? Jestli třeba z východní Moravy, tak určitě můžu doporučit https://prace­navalassku.cz/ Na tuto stránku jsem narazil, když jsem si do vyhledávače dal „nabídka práce Zlín“ Občas tam mají celkem zajímavé nabídky. Hodně zdaru!