venacz

Na jaký/který zákon se odvolat, pokud kamarád nechce vrátit auto?

13.8.2017 jsem koupil auto, jeli jsme pro něj s kamarádem, po příjezdu si ho hned nechal s tím, že ho opraví, auto se prodá a o zisk se rozdělíme. Místo opravy auto používal jako svoje soukromé a po opakované výzvě auto nevrátil (teď ho má snad někdo třetí). Podávám tedy žalobu, jen nevím, jaký zákon a paragraf tímto porušil. Na právníka teď úplně nemám. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Alesh

Zavolej normálně na policii. Podle mě to budou řešit. Něco jako neoprávněné užívaní cizí věci nebo jak se tomu říká.