Lumpy

Na jaký vir jsi mám dávat pozor?

Jaký vir mi může nenávratně zničit počítač???
Doplňuji:
A jakých stránek bych se měl vyvarovat?

Nejlepší odpověď
rynek878

Tři antiviráky v PC no to musí bitva,to jsem ještě neslyšel,dva antiviry v PC už se pletou navzájem do své činosti,natož tři.Pokud je v PC slušný antivir,tak takové nebezpečí,že by Vám vir zničil celý systém moc není,to by musel být vir ,který v PC řádil bůhví jak dlouho.

Další odpovědi
GangstaHelper

O současném viru, co by fyzicky zničil počítač, jsem ještě neslyšel (v minulosti jich pár bylo, ale to bylo v počátcích domácích PC).

holčička

Je to Trojský kůň.Nedávno jsme ho měla a bohužel jsme musela počkat na nový.

alexandra

Odpověď od Epsona neberte vážně!! Pravdu má Rynek a GangstaHelper. Stačí jeden dobrý antivir např.Eset nebo Avast a nic by se nemělo stát.A i když chytnete Trojského koně,tak se uloží do truhly a můžete ho vymazat.Já neznám nikoho,komu by by vir nenávratně zničil počítač,pokud ho má zabezpečený,ale opravdu stačí jeden antivir.

Nepochopila jsem Holčičku,na co musela počkat,na nového Trojského koně???

Epson

Ahoj,Takovych viru je opravdu hodne.Ale nejznamejsim virem je TROJSKY KUN,doslovne ti rozežere celej pocitac a nakonec ses v p…i.
Takze rozhodne nejakej antivirovej program.ja osobne mam v pocitaci 3 antiviraky z toho 1 od microsoftu.