Avatar uživatele
Lumpy

Na jaký vir jsi mám dávat pozor?

Jaký vir mi může nenávratně zničit počítač???
Doplňuji:
A jakých stránek bych se měl vyvarovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Lumpy

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda před 5073 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Tři antiviráky v PC no to musí bitva,to jsem ještě neslyšel,dva antiviry v PC už se pletou navzájem do své činosti,natož tři.Pokud je v PC slušný antivir,tak takové nebezpečí,že by Vám vir zničil celý systém moc není,to by musel být vir ,který v PC řádil bůhví jak dlouho.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GangstaHelper

O současném viru, co by fyzicky zničil počítač, jsem ještě neslyšel (v minulosti jich pár bylo, ale to bylo v počátcích domácích PC).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
holčička

Je to Trojský kůň.Nedávno jsme ho měla a bohužel jsme musela počkat na nový.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Odpověď od Epsona neberte vážně!! Pravdu má Rynek a GangstaHelper. Stačí jeden dobrý antivir např.Eset nebo Avast a nic by se nemělo stát.A i když chytnete Trojského koně,tak se uloží do truhly a můžete ho vymazat.Já neznám nikoho,komu by by vir nenávratně zničil počítač,pokud ho má zabezpečený,ale opravdu stačí jeden antivir.

Nepochopila jsem Holčičku,na co musela počkat,na nového Trojského koně???

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Epson

Ahoj,Takovych viru je opravdu hodne.Ale nejznamejsim virem je TROJSKY KUN,doslovne ti rozežere celej pocitac a nakonec ses v p…i.
Takze rozhodne nejakej antivirovej program.ja osobne mam v pocitaci 3 antiviraky z toho 1 od microsoftu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek