simonka

Na jaký úřad se obrátit??

Naše kolegyně – zást. vedoucího to táhne s našim ženatým vedoucím, nic nám do toho není je to jejich věc, ale když v práci ráno vedoucí rozdá práci, úkoly ajn. ona skoro nikdy nic dělat nemusí a odjíždí s vedoucím na údajnou sl. cestu, ale jezdí se muchlovat do hotýlku nedaleko našeho pracoviště. Když jsou odměny ona pochopitelně má největší za nic nedělání a ještě bere různé příplatky za funkci zást. vedoucího, přitom sem nastoupila jako poslední. Nezávidíme, ale mrzí nás, že kolikrtá jsme tu přesčas abychom všechnu práci stihli – protože musíme dělat i za ní a ona si chodí po nákupech, v pracovní době si vyřizuje veškeré soukromé záležitosti a vše má placené jako kdyby byla v práci. My ostatní si musíme brát propustky a nebo napracovávat. Už toho máme všichni plné zuby, ale zastání nikde není, protože je to vedoucí milenka.

Nejlepší odpověď
verka

Hlásit se to musí, třeba jeho manželce.

Další odpovědi
aramah

Opravdu je to jejich věc.Nezávidíte ale vadí vám to.Máte práci,tak můžete být rádi a že někdo s někým do toho opravdu nikomu nic není.A nebo odejděte a budete mít klid.

ten který je

Je to zapeklitá situace.To co píše Verka tak to možné řešení je ale počítejte s tím že vás potom ten vedoucí všechny vyháže a ještě vám všem dá §53.

atriplex

Žádný úřad to nebude zajímat. Doporučuji pořídit řádnou fotodokumentaci a zaslat to manželce/manželov – nejlépe obou.

A co to nahlásit, byť anonymně, nadřízenému onoho vedoucího. Vedoucí není majitel a na úřadě je hierarchie ještě přehlednější.

anonym

verka@ když se to musí hlásit třeba jeho manželce, je jim to potřeba nejdříve nahlásit. Pak se uvidí.