dust8

Na jaký typ auta letí nejvíce holek?

Odpovědi
Rokio

Podle mě na Ferrari a Mercedes.

autacek

Já myslím, že bys to mohl nejlíp natrénovat tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=WXOUoUJa­Y4A&ab_channel=Fan­ny

Kepler

Řekl bych, že na nějaký hogo fogo kabriolet.

elkon

Pokud „letí“ nějaká holka na auto, tak to má v hlavě vymaštěné. Záleží na vlastnostech toho kterého člověka, ne na jeho „káře“. Taková holka nestojí ani za opření kola.

Alex15

Mercedes benz brácho

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Červené. Když to napíšu tak nějak odborně tychnicky. :D

xiperio

Chlapci, chlapci ! A co tak sem tam použít TO na krku. A uvidíte.