simona11

na jaký festival se letos kdo chystáte?? někdo třeba na Benátskou? a jakou máte zkušenost s tímto festivalem?

Odpovědi
medvěd mára

Já rozhodně na Benátskou jedu! Podle mě nej fesťák! ikdyž to asi tvrdí každý o tom „svém“ 😁 .. Hraje tam spousty českých kapel na jednom místě… těšim se na Divočáky, Krucipüsk, Doktora PP, Visáče… prostě nabitý 😉
Doplňuji:
Tak jsem se navrátil z Benátské a jsem pln dojmů a zážitků… byl to myslím nej zážitek letošního léta! Kapely skvělé, atmosféra bomba! A Doctor PP opět nezklamal a rozjel to na plný pecky! Jsem saturován 😁

medvěd mára

Myslím, že Benátská (i jiné festivaly) se snaží opravdu zajistit maximální pohodlí pro všechny věkové kategorie…hodně jezdí i celé rodiny s dětmi, je tam dětský stan, atrakce… přijde mi to super!
Benátská mi přijde jako fajn příležitost pro rodinný zážitek 😉 co myslíte?