skywalker

Na jakou teplotu ohřát/upéct rohlík, aby byl křupavý ?

Dobrý den,

Přišel jsem na to, že když si rohlík s máslem, šunkou a sýrem hodim do mikrovlnky/trouby, a mám trochu štěstí vznikne mi z toho nádherně křupavý rohlík s taveným sýrem a lahodnou šunkou, ale jelikož jde o štěstí, a mě napadlo se zeptat, na jakou teplotu a dobu byste mi doporučili péct v troubě, když vezmeme v potaz že rohlík je normal obyčejný, 1 vrstva sýra a šunky, a lehký nátěr másla ???

Předem děkuji za odpovědi :)

Odpovědi
Adula.57

na 250, ale krátce a hlídat. Když steče sýr, bude to hodně smrdět.