teresska

Na jakou střední školu bych měla jít s průměrem 1,4? dostala bych se na gympl?

Odpovědi
gecco

Na který gympl? Jak směřovaný?
Každopádně to nejlépe zjistíš z informací na webu dané školy, případně dotazem na její studijní odd.
___
A na jakou střední bys měla jít? – pokud chceš dále studovat na VŠ, je gympl nejlepší průpravou.
Pokud se ale chceš stát třeba kadeřnicí, je ti celý gympl k ničemu.
😉

Larissa

Na většinu gymplů se prospěch kladně hodnotí do 2,00 nebo 1,50. Ano, když se budeš hodně snažit, ano.

Ronnie3697

Nemusíš se hodně snažit, jak tu píše borka. Pokud nevíš, na co by ses chtěla zaměřit, jdi tam, průměr 1,5 je v pohodě. Ale pokud víš, že tě některé předměty baví a některé ne, tak si spíš vyber školu, kde ty naprd předměty nejsou. ;)