genki

Na jakou jít střední?

Rád bych pracoval třeba někde v prodejně videoher. Chodím do 9. třídy a moje známky za toto pololetí jsou: Zeměpis-5, Matika-4, Přírodopis-4, Dějepis-4, Čestina-4, Fyzika-5,Chemie-5, Anglina-2, Ruština-3
A moje otázka zní: Mám šanci se na takové místo dostat, a na jakou školu jít?
Díky

Odpovědi
ananas9

Promiň,ale propadáš ze tří předmětů a ostatní taky nejsou žádná sláva,vím že se na pololetí nepřipadá,ale i tak když to napíšeš do přihlášky na střední školu,tak to nebude vypadat dobře.Ale na prodavače videoher to bude stačit.