Avatar uživatele
mt24

Na jakou školu? mám průměr 1,2 …

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3836 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Záleží na tom, co Tě baví, nebo co chceš v budoucnu dělat. S tímhle průměrem už si člověk může hodně vybírat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Pokud chceš studovat VŠ, tak gymnazium je jako příprava nejlepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lily321

Můžeš zkusit hodně škol.
Doporučuji Gymnázium

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Záleží co máš v hlavě a ne jakej máš průměr

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marek953

Pokud už tě něco konkrétního baví, tak jdi na odbornou školu s tím zaměřením. Mě vždy zajímalo, jak fungují elektronické věci, tak jsem šel na dobrou elektrotechnickou průmyslovku a teď studuji elektrotechnickou VŠ. Byla to dobrá volba. Gymnázium by mi bylo naprosto k ničemu!

Ale musíš se rozhodnout podle sebe. My nevíme, co tě baví dělat a jak si představuješ svojí budoucí práci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mt24

Příspěvek smazán administrátorem.

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Musíš si věřit. To mají jít studovat ti se čtyřkama ? Každý člověk má tak trochu strach z neznámého. 🙂

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mt24

Každý říká, že se tam budu muset pilně učit atd.. a toho se bojím, protože sem se nikdy předtím učit nemusela a nejsem jeden z tich velkých šprtů:/

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Že každý něco říká, to je docela jasné. Každý většinou rád mluví. Hlavně když nejde o něj. Ty se rozhoduj sama podle sebe. Otázku školy řeš se svými rodiči a třídní učitelkou, ti tě nejlépe znají.
Rozhoduj se podle svých přání, ne podle cizích rozumů. Pokuid budeš chtít v životě uspět, tak se budeš muset poctivě připravovat všude.

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mt24

Problém je v tom, že i když mě vezmou na gympl a dodělám ho tak se může stát, že mě nevezmou na VŠ a 4 roky budou ztráta času..

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Žádná ztráta to nebude. Budeš mít maturitu. Stačí potom nějaké bakalářské studium. Za čtyři roky se na vše budeš dívat zase jinak.

před 3836 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek