kamila44444

Na jakou školu?!!

Na jakou školu mám jít, když chci být dietoložka? Nebo i výživový poradce s fitness tréninkem?

Nejlepší odpověď
anonym

Ideální dietolog(žka) je MUDr. – takže na medicínu.
Pokud jde o fitness, je zase asi nejlepší fakulta TV (tělesné výchovy, ne televize). 😉

Další odpovědi
anonym

Mowla ti radí správně. Jenom doplňuji, že dnešní výživoví poradci k tomu v drtivé většině případů mají pouze proškolení a nabízejí produkty společnosti, pro kterou pracují. Na profesionální úrovni by to bylo něco zcela jiného a potom je třeba počítat s vysokou školou.
Na rozdíl od odpovědi uživatele Awe, znám velmi málo vysokoškoláků, kteří by zradili svůj studijní obor, a pokud ano, tak odešli za vidinou snadného výdělku nebo vystudovali další obor.
Kamilko, je třeba mít svou představu o budoucnosti a za tou si jít. Člověk bez cíle se v dnešní době velmi snadno v životě ztratí.

Awe

Vyber si nějakou školu kterou uplatníš a nedívej se na to čím chceš být.Veř mi že až vystuduješ stejně tu práci dělat nebudeš. Neznám nikoho kdo pracuje ve svém oboru.

Irisa

Gympl nebo zdravotnické lyceum, pak vysoká :)