muhamed

na jakou skolu?…

Muzete mi prosim nekdo poradit na jakej ucebni obor se 4. z matiky a fyziky? Proste tu matiku nemuzu pochopit fyzika mi jde, kdyz jde o teorii pocitani zase nedavam. Mamka kdyz byla na schuzkach tak ji moje ucitelka z M rikala ze na to nemam logiku. Nevadi mi vubec pracovat rukama mam rad takovou praci. Diky zs rady

Odpovědi
Michal Kole

co se zkusit učit z jiné učebnice nebo kdyby ti to vysvětlil někdo jiný ?

spíš nějaký umělecký obor, kde matematika není potřebná. Na technických oborech jako zámečník elektrkář potřebná je.

třeba kuchař -číšník tak jsou potřeba tak maximálně převod jednotek
Na malíře pokojů zase výpočet ploch plochy

radce

Sorry, fyzika je hodně o počítání, tak co Ti nejde na tý matice?
Jinak jakýkoli učňák, který je Ti trošku blízký, je spousta profesí, které budou potřeba pořád, třeba zedník – ale snad más na něco víc, ne?!!!