kocickaaa

Na jakou pastu je tahle reklama?

Jak je v reklame zena,oni ji delaji test ma na zubych bakterie, prijde druhy den, vycisti si to tou pastou a uz je nema?a nevite jaka pasta,ustni voda se pouziva pri zacinajicim kazu?myslim,ze elmex,ale nejsem si jista.poradite?de­kuju

Odpovědi
mosoj

Brusná pasta na ventily ( tzv. lapovací pasta).

Ponytail

Konkrétí pastu nevím, ale myslím, že v případě začínajícího zubního kazu to už pasta nezachrání.

pokazdejinak

spíš než pasta je důležitejší kvalitní zubní kartáček a správná technika čištění – osobně mě tyhle reklamy, kde jsou pod UV (nebo čím) bakterie VIDĚT pouhým okem, docela štvou

… jestli vy sama poznáte začínající kaz, tak už není začínající a pomůže jen vrtačka, bohužel… na opravdu mini pidi začínající kaz, který najde zubař, může vyzkoušet tzv. ozónovu terapii
http://www.ose­trenizubu.cz/lec­ba-zubu-ozonem/