Avatar uživatele
aliendrone

Na jakou otázku byste se STYDĚLI odpovědět?

A teď nemysím všeobecně – tedy například „na intimní“, ale KONKRÉTNĚ, tedy např. „Jaké mám číslo bot?“ nebo tak něco… ;) :) Uveďte prosím příklad(y). Díky!

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, jirka F, Kepler, Henry1660 před 1972 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jaké největší voloviny jsem v životě udělal. Příklady neuvedu právě proto, že se za ně stydím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nešťastník! Radšej to nechcite ani vedieť.

Dobe,teda, keď už inak nechcete…
Otočím vašu otázku na vás:
„Keď aliendrone dá dole odev predátora Aliendrona, toho naj… naj… naj… etc, čo zostane z neho?“

PS.
Chápem, je to tvrdá otázka, priamo pod skafander, ale koledoval ste si o to už dlho. 🙂

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Konkrétně? Styděl bych se odpovědět na otázku „Proč mi nevadí za podvod trestně stíhaný premiér s komunistickou a STB minulostí.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Jak jsem udržoval v provozu šéfovu manželku, když byl chlebodárce v nemocnici

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Právě na tuto Vaši otázku…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JáJsemKarel!

„Vezmeš si mě?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Asi na to zda jsem teplej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Míníte-li to konkrétně, měl jste se zeptat „na kterou otázku“…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Otázka „na jakou otázku…“ môže byť gramaticky a významovo aj v češtine správna aj napriek konkrétnosti.
Na jakou: na intímní, na erotickou, na osobní,na utajované skutečnosti, na právní…

před 1682 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Kdybych tak učinil (zbavil se všech svých úžasných atributů), tak upřímně… bych VŮBEC NEEXISTOVAL! A to proto, že mezi mnou a mými úžasnými atributy je podobná souvislost, jako mezi zelím a exkrementy – jedno tlačí druhé!!! Spokojená? ;) :) :D

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ďakujem za vyčerpávajúce vysvetlenie
Lepšie je byť človekom

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Být člověkem že je lepší??? ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZJn-of6nTvE

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Ano, pretože ako sme videli vo vašej ukážke Keby nebolo ľudí, neboli by ani to, čo povedal pán dôstojník (prepáčte, tie vojenské hodnosti mi nič nehovoria)

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

V přeneseném významu mohu souhlasit, v doslovném…

Inu, asi byste změnila názor, kdyby se Vám dostalo jako v létě mně (NECHTĚNÉ!) příležitosti, aby se Vaše nožka „zkontaktovala s produktem“ pouhopouhé JEDINÉ kravičky! Věřte mi, v první chvíli jsem myslel, že se do české kotliny vrátili mamuti! ;) :D :D

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Viem, čo to je. Neviem prečo, sa mi krava (v českom pohraničí) snažila vysvetliť svojim kopytom, potvora, zabudla sa vyzuť, ako sa správne ručne dojí. Ale po jej vysvetlení, síce s boľavou nohou (mojou) som ten grif pri dojení na 4 doby, pochopila.

před 1969 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

@autacek: … no vidíš, a já si dodnes myslel, že tě štve, a ono to bylo jen klamání tělem …

před 1972 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

😉

před 1972 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek