Stříbrný

Na jakou otázku byste se STYDĚLI odpovědět?

A teď nemysím všeobecně - tedy například "na intimní", ale KONKRÉTNĚ, tedy např. "Jaké mám číslo bot?" nebo tak něco... ;) :) Uveďte prosím příklad(y). Díky!

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaké největší voloviny jsem v životě udělal. Příklady neuvedu právě proto, že se za ně stydím.

Další odpovědi:

Zlatý

Nešťastník! Radšej to nechcite ani vedieť.

Dobe,teda, keď už inak nechcete...
Otočím vašu otázku na vás:
"Keď aliendrone dá dole odev predátora Aliendrona, toho naj... naj... naj... etc, čo zostane z neho?"

PS.
Chápem, je to tvrdá otázka, priamo pod skafander, ale koledoval ste si o to už dlho. :-)

Stříbrný

Konkrétně? Styděl bych se odpovědět na otázku "Proč mi nevadí za podvod trestně stíhaný premiér s komunistickou a STB minulostí."

Pokročilý

Jak jsem udržoval v provozu šéfovu manželku, když byl chlebodárce v nemocnici

Bronzový

Právě na tuto Vaši otázku...

Pokročilý

"Vezmeš si mě?"

Diskuze k otázce

Stříbrný

aliendrone

led>>> Kdybych tak učinil (zbavil se všech svých úžasných atributů), tak upřímně... bych VŮBEC NEEXISTOVAL! A to proto, že mezi mnou a mými úžasnými atributy je podobná souvislost, jako mezi zelím a exkrementy - jedno tlačí druhé!!! Spokojená? ;) :) :D

Zlatý

led

Ďakujem za vyčerpávajúce vysvetlenie
Lepšie je byť človekom

Stříbrný

aliendrone

Být člověkem že je lepší??? ;) :D :D
https://www.youtube.com/…

Zlatý

led

Ano, pretože ako sme videli vo vašej ukážke Keby nebolo ľudí, neboli by ani to, čo povedal pán dôstojník (prepáčte, tie vojenské hodnosti mi nič nehovoria)

Stříbrný

aliendrone

V přeneseném významu mohu souhlasit, v doslovném...

Inu, asi byste změnila názor, kdyby se Vám dostalo jako v létě mně (NECHTĚNÉ!) příležitosti, aby se Vaše nožka "zkontaktovala s produktem" pouhopouhé JEDINÉ kravičky! Věřte mi, v první chvíli jsem myslel, že se do české kotliny vrátili mamuti! ;) :D :D

Zlatý

led

Viem, čo to je. Neviem prečo, sa mi krava (v českom pohraničí) snažila vysvetliť svojim kopytom, potvora, zabudla sa vyzuť, ako sa správne ručne dojí. Ale po jej vysvetlení, síce s boľavou nohou (mojou) som ten grif pri dojení na 4 doby, pochopila.

Stříbrný

Mc Merkurion

@autacek: ... no vidíš, a já si dodnes myslel, že tě štve, a ono to bylo jen klamání tělem ...

Stříbrný

autacek

;-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5442
Zlatý led 2916
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý briketka10 2442
Zlatý annas 2393
Zlatý marci1 1755
Zlatý quentos 1694
Zlatý Kepler 1684
Zlatý iceT 1580
Zlatý mosoj 1572

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.