aliendrone

Na jakou otázku byste se STYDĚLI odpovědět?

A teď nemysím všeobecně – tedy například „na intimní“, ale KONKRÉTNĚ, tedy např. „Jaké mám číslo bot?“ nebo tak něco… ;) :) Uveďte prosím příklad(y). Díky!

Nejlepší odpověď
Kepler

Jaké největší voloviny jsem v životě udělal. Příklady neuvedu právě proto, že se za ně stydím.

Další odpovědi
led

Nešťastník! Radšej to nechcite ani vedieť.

Dobe,teda, keď už inak nechcete…
Otočím vašu otázku na vás:
„Keď aliendrone dá dole odev predátora Aliendrona, toho naj… naj… naj… etc, čo zostane z neho?“

PS.
Chápem, je to tvrdá otázka, priamo pod skafander, ale koledoval ste si o to už dlho. 🙂

autacek

Konkrétně? Styděl bych se odpovědět na otázku „Proč mi nevadí za podvod trestně stíhaný premiér s komunistickou a STB minulostí.“

plebs

Jak jsem udržoval v provozu šéfovu manželku, když byl chlebodárce v nemocnici

hapiky

Právě na tuto Vaši otázku…

JáJsemKarel!

„Vezmeš si mě?“

jirka F

Asi na to zda jsem teplej.

ivzez

Míníte-li to konkrétně, měl jste se zeptat „na kterou otázku“…

led

Otázka „na jakou otázku…“ môže byť gramaticky a významovo aj v češtine správna aj napriek konkrétnosti.
Na jakou: na intímní, na erotickou, na osobní,na utajované skutečnosti, na právní…

aliendrone

led>>> Kdybych tak učinil (zbavil se všech svých úžasných atributů), tak upřímně… bych VŮBEC NEEXISTOVAL! A to proto, že mezi mnou a mými úžasnými atributy je podobná souvislost, jako mezi zelím a exkrementy – jedno tlačí druhé!!! Spokojená? ;) :) :D

led

Ďakujem za vyčerpávajúce vysvetlenie
Lepšie je byť človekom

aliendrone

Být člověkem že je lepší??? ;) :D :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZJn-of6nTvE

led

Ano, pretože ako sme videli vo vašej ukážke Keby nebolo ľudí, neboli by ani to, čo povedal pán dôstojník (prepáčte, tie vojenské hodnosti mi nič nehovoria)

aliendrone

V přeneseném významu mohu souhlasit, v doslovném…

Inu, asi byste změnila názor, kdyby se Vám dostalo jako v létě mně (NECHTĚNÉ!) příležitosti, aby se Vaše nožka „zkontaktovala s produktem“ pouhopouhé JEDINÉ kravičky! Věřte mi, v první chvíli jsem myslel, že se do české kotliny vrátili mamuti! ;) :D :D

led

Viem, čo to je. Neviem prečo, sa mi krava (v českom pohraničí) snažila vysvetliť svojim kopytom, potvora, zabudla sa vyzuť, ako sa správne ručne dojí. Ale po jej vysvetlení, síce s boľavou nohou (mojou) som ten grif pri dojení na 4 doby, pochopila.

Mc Merkurion

@autacek: … no vidíš, a já si dodnes myslel, že tě štve, a ono to bylo jen klamání tělem …

autacek

😉