Pomelo74

Na jakou nejpodivnější otázku jste zde narazili?

Nejlepší odpověď
briketka10

Jde vycvičit psa, aby než začne kakat vyhrabal díru, tam se udělal a pak to zahrabal ?

není nejpodivnější zato nejzábavnější 🙂
od Anonyma a všechny včera od něj položené na kočky a psy, tak ty mě rozřechtaly na celý kolo 😁

Další odpovědi
Drap

Nejpodivnější ? Těžko říct. Nejvíce mně překvapily a i pobavily dvě otázky :
1, Jak se stát mentalistou
, Jak se stát zahadologem

terry

Ne zrovna nejpodivnější, ale zírám každý den, co z někoho vypadne.