mokrygorky

Na jakou jít střední školu když mi jdou jazyky, čeština, dějepis a nesnáším matematiku a ostatní technické předměty?

jazyky, čeština, dějepis a nesnáším matematiku a ostatní technické předměty(chemie, fyzika). A to jsem kluk :D
Doplňuji:
Setapouch: A tobě jde zase pěkně navyšování tvého ega vid?

Nejlepší odpověď
Funna

je úplně jedno, co jsi…to je jen přežitek, že co chlap to technik a co ženská tak netechnické dřevo…a na jakoukoliv školu, která není průmyslovou a není gympl…a takových je spousta…http://w­ww.strednisko­ly.cz/obory/?typ_stu­dia[]=sm&dochaz­ka[]=1
Doplňuji:
oprava odkazu – http://www.stred­niskoly.cz/obo­ry/ tam si vyber odkud jsi a typ studia

Další odpovědi
gecco

Kolik ti je?
😉
Pokud vůbec nevíš a chceš studovat VŠ, doporučuju gympl s humanitním zaměřením.

setapouch

Nechci ti brat iluze, ale cestina ti moc nejde.
Doplňuji:
O mé ego se starat nemusíš, spíš o čárky v souvětí.

Funna

s gymnáziem to beru zpět…vůbec mi nedošlo, že existuje i gympl bez matiky…