Na jakou finanční částku vyjde člověka Karlovy Vary International Film Festival a ubytování v Grandhotelu Pupp?

Zajímalo by mě, na kolik zhruba cenově vyjde obyčejného návštěvníka celej program Mezinárodního filmového festivalu v Karlových
Varech a jestli se obyčejnýmu člověku cenově vyplatí bejt ubytován v Grandhotelu Pupp po celou dobu programu MMF Karlovy Vary. Děkuji moc!

Nejlepší odpověď
annas

Celkově nevím, ale můžete se mrknout, kolik by vás stál jednolůžkový pokoj v pětihvězdičkovém hotelu Pupp

Jen i 4.695 Kč. Jinak ve všední dny jsou pokoje o něco levnější než ve sváteční dny.
Dvojlůžkový pokoj stojí od 6.855 Kč do .9.312Kč.

Když si rozkliknete odkazy na liště, objeví se cena za pobytové menu.

https://pupp.ho­tel.cz/pricelis­t/?sroom=47453

Vstupné na filmy na FF – pokud si koupíte pas, byla vstupenka levnější.

Podívejte se do odkazu.

http://www.kvif­f.com/cs/pruvod­ce/passy-vstupenky-rezervace

Další odpovědi
Drap

Pokud to chceš vyzkoušet, tak si rychle zarezervuj místo na rok 2019. Příští rok už je zarezervována plná kapacita.

autacek

Chtěl jsem tam, ale už prý mají plno.