Lgee

Na jakou charitu pro zvířata poslat peníze?

Daroval bych klidně pár stovek ale nevěřím tomu, neznáte nějakou důvěrnou charitu pro zvířata? Lidem pomáhat nechci.

Odpovědi
Mc Merkurion

… kašli na charitu, kup nějaký granule a dones je do útulku >>> tak je malá šance, že se to nedostane k potřebným (přeci jen granule moc lidí nejí, aby si je nosilo domu) …

dubraro

Dával jsem poměrně pravidelně příspěvky útulkům pro kočky a nikdy jsem nezaznamenal, že by byly peníze použity k jinému účelu. Byly to například:
Kočky SOS Hodonín
První společnost za práva koček
Kočky Bohumín
Animal's o.s.
Kočky u Jarky Orlová
Kočky Bruntál o.s.

Další kontakty na útulky najdete na webu Kočky online http://www.kocky-online.cz/jpor­tal/index.phtml

samicek333

Mc Merkurion: Granule nejsou úplně vhodné – leda zjistit, čím v konkrétním útulku krmí a koupit stejnou značku. nedávno jsem četla přímo na stránkách jednoho útulku, že veřejné útulky mají na granule pěnez od státu dost a lidé jim většinou nosí nevhodné granule, které nevyužijí…
Spíš něž nějakou velkou charitu si najděte nějaký soukromý depozit v okolí, můžete se tam jít i podívat a aspoň budete vědět, kam peníze posíláte. Tam je potřebují nejvíce.