orestez

Na jakou cenu odhadujete čistící soupravu WC podle obrázku?

Něco stojí 450, neco 25 korun. Za extrémní nesmysly 700, že to drží na svislém obkladu. Ale tohle je třešnička.

Odpovědi
Ušel ventil

U Vietnamců 50 kč,
Ikea , Obi , Bauhaus – 700 kč,

zjentek

To se odhadnout nedá. Měl jsem podobnou kompletní sadu za 15kčs a časem jsem do ní konečně sehnal samostatný rezervní hlavy, kus za dvě stovky.

aliendrone

Já nevím jak jiným, ale mně to přijde jako zplácanina kartáče na lahve, hrnku a ulomené rukojeti pd čehosi (ta pravděpodobně mohla původně patřit hajzlkartáči).

Cena? U popelnic zdarma? ) :D :D

Kajoch

Zřejmě jde o německý výrobek a cena možná bude nehorázná.
Pro mne ovšem nepodstatná.Na WC bych si jej určitě neumístil:)

orestez

Příspěvek smazán administrátorem.