MonkeyKing

Na jakém základu je postaven tento psychologický test?

http://psycho­logickytest.cz/?ut­m_source=janpa­trman&utm_medi­um=link&utm_con­tent=sidebar&ut­m_campaign=psycho­test

Schválně si ho zkuste! Je strašně výstižný. Na jakém základu funguje?

Odpovědi
pusinka50

Na základě toho dostat z lidí jejich jméno a e-mailovou adresu. Starý trik. Test se odněkud opíše.

ivzez

Jan Patrman takto získává kontakty pro rozesílání spamu.
[Pokud někdo nedá na výběr, jestli o zasílání newsletteru stojím
nebo ne, jde o vnucený spam. Už jste panu Patrmanovi zakázal
použití Vašich osobních údajů a vyzval jej k jejich zničení?]

K testu:
J. Patrman je podle všeho psycholog. Bylo by tristní,
kdyby nedokázal sestavit psychologický test.