Na jakém úřadě mám zrušit doživotní domítnutí vstupu na území ČR (EU).

Partner má bratra trvale žijícího v MKD. V roce cca 2000 byl vyhoštěn z ČR a dostal doživotní zákaz vstupu na území.Nyní je to po vstupu ČR do EU rozšířeno na více států. Potřebuji poradit na aký úřad zaslat žádost o zrušení tohoto zákazu. Děkuji

Odpovědi
Ella

jestli má doživotní zákaz vstupu do ČR, tak to nejspíš nezruší. A myslím, že to platí jen pro ČR, s Evropskou unií to snad nemá co dělat ne?