SengSS

Na jakém principu funguji DO k autu ???

Jaký typ signálu to vysílá ?? , šel by případně signál zachytit a vložit do jiného klíče tzn. z ovladače načíst tím že bych ho aktivoval a vložil do klíče nového ?

Nejlepší odpověď
cochee

Je to většinou radiový signál a je zašifrován pomocí tzv. plovoucího kódu, tzn. každé další zamčení nebo odemčení je zašifrováno jinou sekvencí čísel. Takže i kdybys signál zachytil, k ničemu ti nebude.

Další odpovědi
leylandus

ano…šifrovaný rádiový signál na frekvenci 433 MHz